O nas

SKONIECZNY PODŁOGI

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w kompleksowym montażu, konserwacji i renowacji podłóg drewnianych różnego typu – od standardowych parkietów litych, przez funkcjonalne produkty warstwowe, po najwyższej jakości deski i parkiety premium.

Drewno to nasza pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o to, by oferowane rozwiązania były najlepiej dopasowane do potrzeb przyszłych użytkowników. Pomożemy wybrać odpowiedni gatunek surowca i rodzaj jego wykończenia, zarekomendujemy wzór ułożenia, który najlepiej będzie się prezentował w danym wnętrzu, a także doradzimy, jak pielęgnować drewnianą powierzchnię, by cieszyć się jej pięknem przez długie lata.

Nasz zespół tworzą profesjonalni parkieciarze, z bogatym doświadczeniem w branży. Mamy świadomość, że remont mieszkania czy budowa domu to czas pełen wyzwań, dlatego zawsze działamy terminowo, nie zapominając o najwyższej jakości oferowanych usług.

DLACZEGO MONTAŻ PODŁOGI DREWNIANEJ LEPIEJ POWIERZYĆ PROFESJONALISTOM?

Drewniana podłoga jest ozdobą każdego wnętrza. Jednak tylko prawidłowy montaż tych produktów oraz dobór odpowiednich środków codziennej pielęgnacji daje nam gwarancję, że będziemy mogli cieszyć się ich naturalnym pięknem przez długie lata.

Decydując się na zakup drewnianej podłogi, warto wybrać produkty, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb przyszłych użytkowników. Szeroki wachlarz możliwości wykończeń – od wyboru gatunku drewna, jego struktury, fazy, aż po rodzaj zabezpieczenia warstwy wierzchniej i nadania podłodze zamierzonego wyglądu – są gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej